Телепрограми
Країна на смак
Країна на смак
Країна на смак - це шоу, яке дозволить тобі зробити унікальну подорож! Без гідів і перельотів. Без туристичних глянцевих каталогів. Ти дізнаєшся як насправді живуть, що їдять, як веселяться і що цінують люди з різних куточків світу. Дізнаєшся від людей, які шалено люблять свою країну і дуже хочуть поділитися цією любов’ю з тобою!
Донбас lite
Донбас lite
Це інформаційно-пізнавальне ранкове ток-шоу, що виходить щодня у прямому ефірі. Передача, яка бадьорить та заряджає енергією на увесь день. На глядачів «Донбас lite» чекають актуальні новини, цікаві інтерв’ю, поради та гумор, а ще – рецепти смачних сніданків та перевтілення в людей різних професій.
Тема дня
Тема дня
Це обговорення найактуальніших та резонансних питань у сферах економіки, освіти, науки, медицини, екології тощо в Луганській та Донецькій областях. А ще – аналітика, особисті погляди, експертне визначення наслідків та перспектив на майбутнє тих чи інших процесів. Гостями студії «Тема дня» є керівники підрозділів адміністрацій, науковці, фахівці різних галузей, незалежні експерти.
Новини
Новини
Інформаційно-аналітична програма, в якій журналісти «UA: ДОНБАС» розповідають про найактуальніші новини з життя Луганщини та Донеччини. Щодня у будні – місцеві новини за світовими стандартами журналістики. Оперативність, достовірність, точність подачі інформації, баланс думок і точок зору, відокремлення фактів від коментарів.
Виборчий округ
Виборчий округ
У програмі “Виборчий округ” ми аналізуємо ефективність роботи народних обранців.
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху «ЧЕСНО», де чиновники та посадовці різних рангів і структур звітують про роботу своїх підрозділів: як про досягнення, так і про помилки. У новому сезоні у 2019 році заплановано 11 прямоефірних випусків. Цього року програма у ефір виходитиме з новим графічним оформленням, по четвергам. Філії самостійно визначатимуть тему розмови, орієнтуючись на інформацій
Повернути Донбас
Повернути Донбас
До 5-річчя звільнення міст Донбасу від російської окупації філія Суспільного UA: ДОНБАС підготувала спецпроєкт під назвою "Повернути Донбас". Цикл програм в ефірі регіональних суспільних мовників розпочнеться 13 червня програмою про звільнення Маріуполя. В ефірі UA: ДОНБАС першу серію дивіться об 11:15 із повтором о 20:00. У циклі заплановано 11 репортажних інтерв’ю, героями яких стали очевидці та ті, хто брав безпосередню участь у звільненні міс