Всеукраїнський фестиваль-конкурс на приз Гната Танцюри — дивіться на всіх регіональних телеканалах Суспільного

Всеукраїнський фестиваль-конкурс на приз Гната Танцюри — дивіться на всіх регіональних телеканалах Суспільного

27 лип. 2021

Із середи, 28 липня, о 12:10 на UA: ДОНБАС і всіх регіональних телеканалах Суспільного транслюватимуть телевізійну версію V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу фольклорних колективів на приз Гната Танцюри. Всього до ефіру підготували 5 випусків з виступами  фольклорних колективів та виконавців дев’яти областей України. 

«Такі фестивалі стають не тільки майданчиками для обміну фольклорними знахідками, а й простором у якому зберігається і відроджується розуміння української традиції. Кожна область має свої пісні, строї, говірки, ментальність, але у нас спільна історія і спільні інтереси, — зазначає продюсер філії Суспільного у Вінниці Віктор Мозалевський. — Суспільне працює над тим, щоб зберігати надбання української культури, сприяти налагодженню міцних зв’язків між регіонами. Ми хотіли, щоб роботу аматорських народних колективів побачила якнайширша аудиторія — аудиторія всіх регіональних каналів Суспільного, і ми маємо таку можливість. Запрошуємо до перегляду». 

Нагадаємо, Всеукраїнський фестиваль-конкурс  фольклорних колективів на приз Гната Танцюри проводять раз на п’ять років, цього року від відбувся в червні в Гайсині. UA: ВІННИЦЯ підтримувала подію, як інформаційний партнер.

UA: ДОНБАС разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.