6 вересня через планову профілактику телеканал UA: ДОНБАС мовитиме зі змінами

6 вересня через планову профілактику телеканал UA: ДОНБАС мовитиме зі змінами

1 вер. 2021

У понеділок, 6 вересня, відбудеться планова профілактика. У зв’язку з цим мовлення телеканалів Суспільного, зокрема UA: ДОНБАС, буде призупинено з 2:00 до 14:00. 6.09.2021 Українське радіо не буде чути в ефірі з 2:00 до 14:00 в багатьох регіонах. Серед обласних центрів залишаються працювати передавачі: УР-1 FM Харків, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса + 549 AM + проводове мовлення
УР-2 FM Київ, Харків, Львів, Херсон, Кропивницький, Чернігів, Житомир
УР-3 FM Київ, Херсон, Кропивницький, Житомир

 

6 вересня на всіх об’єктах Концерну РРТ проводитимуть піврічне технічне обслуговування антенно-фідерних систем та обладнання електроживлення. Зважаючи на планово-профілактичні роботи, у понеділок з 2:00 до 14:00 буде відсутнє ефірне мовлення загальнонаціональних телеканалів UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ та усіх регіональних телеканалів.

 

Водночас, команда цифрових платформ Суспільне Донбас та Українського радіо Пульс працюватиме без змін. 

 

Оперативні новини про регіон читайте на:

 

Нагадаємо, місцеві суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Новини регіонів України читайте на сайті suspilne.media.