На телеканалі «UA: Донбас» ранкове шоу вийшло у новій студії

На телеканалі «UA: Донбас» ранкове шоу вийшло у новій студії

20 лют. 2019

20 лютого ранкове шоу «Донбас lite», яке виходить з 07: 00 по буднях на телеканалі «UA: Донбас», мовило у новій студії.

Про це у прямому ефірі під час «Донбас lite» сказала ведуча Світлана Попова.

«Сьогодні ми працюємо в оновленій студії. Вона знаходиться на 8 поверсі», – сказала вона.

Ведуча зазначила у фейсбуку, що «перший прямий ефір у новій студії співпав з Днем пам‘яті Янголів, що тримають українське небо – героїв Небесної сотні. До студії #donbaslite завітали активісти Луганського Євромайдану та художник Володимир Цвєтний, який створив картину, біля якої люди зупиняються надовго... «Майдан у моїй душі»... продовжили ефір розмовами про розвиток карате на Донбасі завершили ранок фруктово-ягідним вибухом на кухні нашого шоу», – написала вона.

У студії також є кухня, де ведучі розповідають про нові рецерпти.

Менеджер «UA: Донбас» Андрій Шаповалов опублікував на своїй сторінці у фейсбуку фото студії під час ремонту.

Раніше студія мала менш яскравий дизайн. 

Нагадаємо, двогодинне інформаційно-пізнавальне ранкове ток-шоу «Донбас lite» ведуть Світлана Попова, Кирило Ніколенко та Микита Ільїн. Воно виходить щодня у прямому ефірі, стартуючи о 7: 00. «Передача, яка бадьорить та заряджає енергією на увесь день. На глядачів «Донбас lite» чекають актуальні новини, цікаві інтерв’ю, поради та гумор, а ще – рецепти смачних сніданків та перевтілення в людей різних професій», – анонсують на сайті телеканалу.  

З вересня 2018 року ранкова програма на суспільному каналі «UA: Донбас» почала виходити в оновленій студії, яку 20 лютого змінили. Тоді менеджер «UA:Донбас» Андрій Шаповалов сказав, що оновлення студії стало можливим в рамках реалізації великого грантового проекту.