Загострення на Донбасі — на платформах Суспільного триває інформаційний марафон

Загострення на Донбасі — на платформах Суспільного триває інформаційний марафон

22 лют. 2022

Через військово-політичну ситуацію на Донбасі та загрозу вторгнення Росії усі платформи Суспільного мовлення продовжують роботу в режимі інформаційного марафону для оперативного та достовірного висвітлення останніх новин поточної ситуації на сході країни.

Читайте також: Як працювати журналістам в умовах бойових дій — зустріч-дискусія на Суспільному

За політичними діями України та світу в реальному часі глядачі можуть стежити у випусках програм «Прозоро: про актуальне»«Прозоро: про головне» та випусках і студіях Новин, куди упродовж марафону запрошуватимуть дипломатів, народних депутатів та урядовців, правозахисників, журналістів та аналітиків. 

У фокусі обговорень: ситуація на лінії розмежування, визнання Москвою створених нею квазіутворень на тимчасово окупованих територіях України — так званих «ЛНР» та «ДНР», та відкрите розташування там російського військового контингенту, реакція української влади та міжнародної спільноти на ескалацію в ОРДЛО, запровадження санкцій проти РФ та, головно, гуманітарна ситуація на Донбасі.  

Одночасно інформаційний марафон транслюють усі регіональні телеканали Суспільного, Українське радіо, яке також щогодини повідомляє спецновини щодо поточної ситуації, та діджитал-платформи мовника — ютуб- та фейсбук-сторінки UA: ПЕРШИЙ, фейсбук-сторінка Суспільне Новини. 

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Суспільне Донбас — це телеканал UA: ДОНБАС, Українське радіо «Голос Донбасу» та Українське радіо «Пульс», діджитал-платформи. 

Оперативні новини про Донеччину та Луганщину — читайте на сайті Суспільне | Новини, а також на фейсбук-сторінці, в Інстаграм і телеграм-каналі. Відеопрограми у записі — на ютуб-каналі філії. Новини компанії та онлайн-трансляція телеканалу та радіо — на офіційному сайті Суспільне Донбас