Дивіться на Суспільне Донбас розслідування «Схем»: злочини росіян в Ізюмі

Дивіться на Суспільне Донбас розслідування «Схем»: злочини росіян в Ізюмі

2 гру. 2022

Про злочини російської армії на Харківщині журналісти-розслідувачі «Схем» від Радіо Свобода розповідають у новому випуску проєкту. 2 грудня о 20:35 дивіться його у вечірньому ефірі «Суспільне. Спротив»* на супутниковому телеканалі Суспільне Новини та місцевих телеканалах Суспільного Мовлення, зокрема Суспільне Донбас. Онлайн — на сайтах телеканалів і на ютуб-каналі Суспільне Новини.

Журналісти «Схем» відшукали у звільненому Ізюмі місцевих жителів-добровольців, які місяцями збирали по місту тіла загиблих та займалися їхнім похованням в Ізюмському лісі. Поховані — як українські військові, так і цивільні — з ознаками катування. Команда проєкту з’ясувала, які саме дивізії, полки, бригади та формування рф перебували в містечку впродовж пів року окупації і, ймовірно, причетні до злочинів. 

Читайте також: Правосуддя для рф: проєкт незалежних журналістів «Засудити Росію» — на Суспільному

Також «Схеми» отримали від одного з розвідувальних органів ексклюзивні перехоплені розмови російських військових, де армійці діляться подробицями вбивств мирних жителів на Харківщині. 

Нагадаємо, інформаційний міжрегіональний проєкт «Суспільне. Спротив»* виходить щобудня з 7:00 до 11:00, з 12:00 до 16:00 та з 17:00 до 21:00 одночасно на телеканалах регіональної мережі Суспільного Мовлення і супутниковому телеканалі Суспільне Новини. Добірки-дайджести з проєкту — щосуботи (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00.

Програма «Схеми: корупція в деталях» є проєктом Радіо Свобода, яка багато років поспіль робить розслідування та аналітику політичної корупції. 

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне КультураУкраїнське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії (Суспільне Чернівці, Суспільне ОдесаСуспільне ВінницяСуспільне Львів тощо) і супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

*На період трансляції Чемпіонату світу з футболу час та тривалість проєкту на місцевих телеканалах може бути змінений.