Спецпроекти Суспільного до Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом

Спецпроекти Суспільного до Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом

8 тра. 2019

З 2014 року Україна вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні 8 травня, у день капітуляції нацистської Німеччини. Урочистості також традиційно продовжуються 9 травня. Суспільний мовник готує низку спецпроектів до Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

8 травня

О 12:00 усі телеканали Суспільного мовлення вшанують пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

Телеканал UA:ДОНБАС транслюватиме спецпроект до Дня пам’яті та примирення "Ніколи знову". Доктор історичних наук Юрій Шаповал і публіцист, професор УКУ Ярослав Грицак у студії обговорюватимуть національний вимір Другої світової війни, готовність українців диференціювати День перемоги й День пам’яті та примирення. Дивіться о 21:45 — на UA: ДОНБАС.

 

9 травня

Телеканал Суспільного мовлення UA: ДОНБАС підготував для своїх телеглядачів випуск програми «Тема дня», присвячений  транслюватиме художню стрічку німецького кінорежисера Олівера Гіршбігеля "Підірвати Гітлера", що розповідає про тесляра-антифашиста Георга Ельзера, який намагався вбити Адольфа Гітлера. Прем’єра фільму відбулася 2015 року на Берлінському кінофестивалі. Дивіться о 20:50 на UA: ДОНБАС.