UA: ДОНБАС - медіа партнер виставки бізнес-досягнень «Схід-Експо – 2019»

UA: ДОНБАС - медіа партнер виставки бізнес-досягнень «Схід-Експо – 2019»

6 лис. 2019

«Схід-Експо – 2019» - виставка бізнес-досягнень східної України. Пройде вона у Києві. Гості дізнаються про інноваційні технології, розвиток бізнес-інфраструктури, можливості для розширення ринку та почують історії успіху підприємців

8-9 листопада в Українському домі у Києві відбудеться щорічна бізнес-виставка «Схід-Експо – 2019». Це відкрита платформа для налагодження контактів між підприємцями, бізнес-експертами та представниками міжнародних організацій. У межах заходу можна буде взяти участь у ділових переговорах, відвідати панельні дискусії, презентації, тренінги на тему підприємництва, експорту, інвестицій та міжрегіонального економічного співробітництва.

Особлива увага виставки – підприємцям східної України. Центральною подією стане презентація продукції та послуг від майже 200 представників мікро-, малого та середнього бізнесу Донеччини, Луганщини та Азовського узбережжя Запоріжчини: від домашніх смаколиків та текстилю до хімічної промисловості та кераміки.

Проект реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Такою виставкою організатори прагнуть сприяти розвитку підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України.

«Ми хочемо відкрити нові можливості партнерства та співпраці для українських підприємців. Одним із завдань виставки є зміцнення зв’язків між підприємствами Донецької, Луганської, Запорізької областей із рештою України, ЄС та усім світом. Ми прагнемо заохотити людей відкривати бізнеси, створювати нові робочі місця та допомагати своїм громадам розвиватися», – кажуть в Програмі ООН із відновлення та розбудови миру.

Гості цьогорічного «Схід-Експо» дізнаються про історії успіху підприємців, інноваційні технології, розвиток бізнес-інфраструктури та можливості для розширення ринку в галузях харчової промисловості, текстилю, кераміки, туризму та інших. Це також освітній майданчик для обміну інформацією про поточні програми, послуги та ресурси для підприємців зі сходу України.

У 2017-2018 роках захід проходив у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Виставки відвідали більше 6 500 людей, 190 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію, 70% учасників встановили нові ділові відносини з партнерами.

«Схід-Експо – 2019» проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Партнерами проекту є Донецька, Луганська, Запорізька обласні державні адміністрації та Торгово-промислова палата України.

 

Вхід вільний.