UA: ДОНБАС транслюватиме Хресну дорогу та Великодню Службу з Риму

UA: ДОНБАС транслюватиме Хресну дорогу та Великодню Службу з Риму

9 кві. 2020

12 квітня християни західного обряду відзначатимуть Воскресіння Христове, а православні та греко-католики — Вербну неділю. 

UA: ДОНБАС транслюватиме богослужіння різних конфесій, аби віряни долучалися до спільної молитви безпечно — перебуваючи вдома.  

 

У п’ятницю, 10 квітня, UA: ДОНБАС  та загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА покажуть Хресну дорогу за участю Святішого Отця Франциска. 

Початок молитви — о 22:00 (за київським часом). 

 

У неділю, 12 квітня, UA: ДОНБАС  та всеукраїнські телеканали транслюватимуть: 

  • 10:00 — Божественна літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної церкви України з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим;
  • 12:00 — Великодня Служба Божа та Апостольське благословення для Риму й усього світу (Urbi et Orbi) Святішого Отця Франциска з площі Святого Петра в Римі. Богослужіння супроводжуватиме синхронний переклад українською, а також мовою жестів. 

 Також 10 квітня телеканал UA: КРИМ транслюватиме традиційну п’ятничну молитву та прововіді духовних лідерів мусульман: 

 

  • 12:00 — намаз і проповідь, організовані Духовним управлінням мусульман України «Умма»;
  • 12:15 — настанова Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим;
  • 16:45 — п’ятнична проповідь із Київської соборної мечеті «Ар-Рахма», що організована Духовним управлінням мусульман України.

 

Зазначимо, UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА показують служіння Церкви євангельських християн-баптистів, Української євангельської церкви, Церкви християн віри євангельської, Церкви адвентистів сьомого дня та спеціальні проповіді й звернення лідерів інших релігійних об’єднань Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. 

Водночас, регіональні філії в Житомирі та Запоріжжі організують недільні трансляції наживо за допомогою пересувних телевізійних станцій (ПТС) із місцевих християнських храмів

Більше про трансляції богослужінь на Суспільному читайте тут. 

Нагадаємо, в Україні триває боротьба з поширенням коронавірусної хвороби. Через це діють карантинні обмеження для громадян. 

Суспільний мовник запустив у соцмережах флешмоб #привітрідним. Медійники, артисти й активісти передають відеовітання рідним, пригадують цікаві історії та діляться карантинними переживаннями.