«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіонах щовечора на UA: ДОНБАС

«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіонах щовечора на UA: ДОНБАС

18 вер. 2020

21 вересня на UA: ДОНБАС стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій від команди редакторів «Теми дня».

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

Читайте також: «Відтінки України» — всеукраїнська прем’єра на Суспільному

Аналітика від журналістів Суспільного та обговорення з місцевими експертами будуть у межах двох гостьових студій. Це особливо важливо для філії UA: ДОНБАС, що мовить у двох областях.

«Завдяки запуску проєкту «Сьогодні. Головне» ми зможемо більше розповідати нашим глядачам і слухачам про події на Луганщині й Донеччині. Щодня працюватимуть обидві наші студії — у Сєвєродонецьку та Краматорську. Відтепер однією командою будуть новинарі й редактори, які раніше створювали проєкт «Тема дня». За майже годину ефіру люди зможуть ознайомитися не лише з тим, що відбулося в регіоні, а й почути аналіз головних подій, а також за бажанням узяти в ньому участь», — розповів тимчасовий виконувач обов’язків продюсера філії UA: ДОНБАС Олександр Марченко.

Читайте також: Суспільне розвінчуватиме міфи про Донбас

«Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони», — додала Марія Фрей.

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не розпорошуватиметься, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Читайте також: У новинах Суспільного не виявили брехні й піару політиків

«Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Тісна взаємодія регіональних новинарів і редакторів, що зазвичай готують інтерв’ю та аналітику, дає змогу шукати відповіді на виклики, із якими стикаються місцеві мешканці, безпосередньо в прямому ефірі Суспільного мовника», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Команда філії Суспільного UA: БУКОВИНА протягом кількох тижнів тестувала новий формат співпраці новинних редакцій і «Теми дня».

«Випробовуємо новий формат взаємодії новин і розмовних студій, аби повніше показувати порядок денний у місті й області. Вважаємо, що в новинній журналістиці, окрім того, що, де й коли трапилося, мають говорити про причини та наслідки. Тому новини у взаємодії з розмовними студіями зможуть це посилити на нашому телеканалі», — зауважила шефредакторка новин Суспільного UA: БУКОВИНА Христина Гаврилюк.

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.