UA: ДОНБАС покаже Великодні богослужіння з храмів у Запоріжжі та Львові

UA: ДОНБАС покаже Великодні богослужіння з храмів у Запоріжжі та Львові

1 кві. 2021

4 квітня християни західного обряду відзначатимуть Великдень. UA: ДОНБАС і всі регіональні телеканали Суспільного покажуть наживо святкові меси з римо-католицьких храмів у Запоріжжі та Львові. Від початку пандемії Суспільне транслює богослужіння різних конфесій, аби віряни могли молитися з дому.

Читайте також: Суспільний мовник покаже Великодні богослужіння з Ватикану

UA: ЗАПОРІЖЖЯ готує пряму трансляцію суботньої вечірньої молитви напередодні Великодня та недільного богослужіння римо-католицьких вірян зі Співкатедрального собору-Санктуарію Бога Отця Милосердного у Запоріжжі. Команда UA: ЛЬВІВ забезпечить трансляцію наживо Великодньої меси із Храму св. Йоана Павла ІІ, що у Сокільниках (Львів).

Читайте також: Традиційна великодня випічка нацспільнот України — у спецпроєкті Суспільного

Дивіться на телеканалі UA: ДОНБАС наживо:

у суботу, 3 квітня 

  • 20:00–22:00 — вечірня молитва зі Співкатедрального собору-Санктуарію Бога Отця Милосердного Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-католицької церкви (Запоріжжя); 

у неділю, 4 квітня

  • 11:00–12:00 — Великодня меса зі Співкатедрального собору-Санктуарію Бога Отця Милосердного (Запоріжжя);
  • 12:30–13:30 — Великодня меса із Храму св. Йоана Павла ІІ (Львів).

Онлайн святкові богослужіння можна буде дивитися на сайті Суспільного UA: ДОНБАС.

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (UA: Українське радіоUA: Радіо ПроміньUA: Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і випусками новин Донбасу можна на сайті Суспільне | Новини Донеччини і Луганщини, на сторінці Суспільне Донбас у Фейсбуці, а також онлайн на сайті філії.