Останні новини
Батько і син разом боронять Луганщину
Батько і син разом боронять Луганщину
21:10, 24 сер.
Один служив строкову службу, інший захищав Донеччину у перші роки війни. Цьогоріч одночасно пішли до військкомату, аби стати на захист Луганщини. Батько і син несуть службу в одному підрозділі поблизу Кримського.

Ремонтно-відновлювальні роботи мосту в Станиці тривають

9:31, 26 сер.
Ремонтно-відновлювальні роботи мосту в Станиці Луганській тривають. Про це повідомляє Луганська обласна адміністрація. - Співробітниками лісомисливського господарства проводяться санітарна очистка прилеглих ділянок лісу, вирубка дерев в аварійному стані, а також розчистка рослинності, яка перешкоджає проведенню робіт або руху інженерної техніки, - повідомляють у прес-службі відомства. Для безпечного проведення демонтажних робіт розчищені ділянки

У Маріуполі стронгмени встановили новий рекорд

23:15, 24 сер.
У Маріуполі богатирі в День Незалежності встановили новий рекорд. Силачі протягнули 15 метрів автобуси марки «МАЗ», наповнені людьми по 20 тонн кожен.

Новий хокейний сезон відкрили у Дружківці

21:41, 24 сер.
Сьогодні на льодовій арені Дружківки відкрили новий хокейний сезон. Розпочався він із турніру «Супер-Контик» Junior Hockey Cup серед гравців 2006 року народження. Участь взяли 5 команд з різних міст України.

Більше новин