рус   |   укр

Країна на смак

Нове шоу в якому 5 людей
з 5ти різних країн боряться за приз!

Епізоди 3го сезону
Епізод 1
П’ять нових учасників 3-го сезону вперше зустрічаються в студії шоу! Хто займає кухню в перший же день? Що відбувається з національним прапором і хто в цьому винен? Чому учасники з підозрою ставляться до Маріуса з Литви і хто довів до сліз Багі з Монголії?
Епізод 2
Другий вечір і другий учасник! Особливості національної культури очима господаря вечора - чи оцінять його конкуренти? Чому гості не вірять в те, що сьогодні їх чекає смачна вечеря? У чому конфлікт між Маріус з Литви і Звезделіном з Болгарії? І чому спроби знайти спільну мову закінчаться лайливими словами?
Епізод 3
Чи назвуть третій вечір учасники самим душевним? Чим розтопив господар серця конкурентів? Чому сьогодні всім довелося переодягтися прямо посеред вечора? Що відбувається між Ольгою-Олівією з Чехії та Маріус з Литви? І як поставляться суперники до тонкощів національних традицій, якщо брати участь в них їм доведеться особисто!
Епізод 4
Господар четвертого вечора вражає уяву своїх конкурентів - такого стилю вечора точно не очікував ніхто! Чому помічникові сьогодні доведеться не солодко ?! Що зробить господар, коли зрозуміє що не встигає приготувати задумане? І чи вплине на оцінки те, що господар дарує не один, а два подарунки кожному?
Епізод 5
Фінальний вечір готує для учасників нові сюрпризи! Хто стане його господарем? Національний напій, який гості не забудуть ніколи! Подача страви, яка привела всіх в подив! І звичайно ж: хто і якою ціною стане переможцем 3 сезону шоу «Країна на смак»!