Останні новини
Кабмін не запроваджуватиме спеціальну регульовану ціну на газ для Луганської ТЕС
Кабмін не запроваджуватиме спеціальну регульовану ціну на газ для Луганської ТЕС
9:36, 16 сер.
Уряд не запроваджуватиме спеціальних регульованих цін на енергоносії для енергогенеруючих компаній на Луганщині. Натомість ініціює прискорення робіт з будівництва альтернативних ліній енергопостачання в регіон. Про це йшлося під час спеціальної урядової наради, яку ініціював Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після обговорення ситуації на урядовому засіданні 14 серпня, передає Урядовий портал. - Під час наради прийнято рішення про забезпе

На Луганщині відкрився фестиваль «Слобожанский Спас»

21:05, 18 сер.
У Сватовому відкрився дванадцятий фестиваль мистецтв «Слобожанский Спас». За даними обласної адміністрації участь у ньому брали близько семисот учасників із дванадцяти областей України. Це солісти, чоловічі та змішані колективи, поети, аматори декоративно – прикладного мистецтва та майстри хореографії.

У храмовому комплексі «Призри на смирення» будують келійний комплекс

22:02, 17 сер.
У храмовому комплексі «Призри на смирення», що на Луганщині будують келії. Дев’ятий рік чернеча громада живе там у тимчасовому житлі майже без опалення. Будують власними силами за рахунок пожертв.

На Донеччині відбувся фестиваль «Смолянський куліш»

21:59, 17 сер.
В селі Олександро-Калинове відбувся фестиваль української культури «Смолянський куліш». Таке свято в цьому селі проводять вшосте.

Більше новин